Materace do ćwiczeń akrobatycznych

Jesteśmy producentem najwyższej jakości materacy do ćwiczeń akrobatycznych, które cechuje przemyślany design i wytrzymałość. Oferujemy praktyczne modele pokryte skajem, czyli syntetycznym materiałem imitującym sztuczną skórę. Dzięki tej estetycznej i przyjemnej w dotyku tkaninie materace akrobatyczne wyróżnia idealnie gładka powierzchnia.

Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

Materace akrobatyczne – praktyczne modele

Na nasz asortyment składają się materace do ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu twardości. Do codziennej gimnastyki oraz ćwiczeń korekcyjnych znakomicie sprawdzają się miękkie modele produkowane przez nas z wysokoelastycznej pianki R40N. Z kolei twardsze  materace akrobatyczne są pomocne w opanowywaniu trudniejszych figur sportowych. W naszym asortymencie wszystkie modele gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. To zasługa ich odpowiedniej sprężystości i grubości zapewniającej asekurację. Ale nie tylko – materace do gimnastyki i akrobatyki wyposażyliśmy w poręczne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie.

Gruby materac do akrobatyki – zalety

Nasz asortyment uzupełnia miękki materac do akrobatyki gruby na 10 cm, który świetnie sprawdza się do ćwiczeń przewrotów i salt. Taki model zapewnia także nieodzowne wsparcie do treningów podstaw Judo, MMA, BJJ czy Karate. Dodatkowo materac sportowy gruby doskonale sprawdza się do ćwiczeń korekcyjnych i koordynacyjnych. Modele można łatwo utrzymać w nienagannej czystości przy użyciu standardowych środków do dezynfekcji. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji materace akrobatyczne naszej produkcji cieszą się uznaniem wymagających klientów. Modele mają idealnie gładką i obustronną powierzchnię do ćwiczeń.

Twardy i gruby materac sportowy

Gruby materac do akrobatyki jest produkowany przez nas również z twardej pianki R90N, która cechuje się optymalną elastycznością. Taki produkt pomoże w wykonywaniu mostków, szpagatów, gwiazd, trudniejszych przewrotów czy nauki stania na rękach. Twardy materac do ćwiczeń akrobatycznych z powodzeniem można również wykorzystywać do treningów sztuk walki. Dostępne u nas modele można bez problemu składać na 3-części.

Oferujemy materace do ćwiczeń akrobatycznych, które wykazują odporność na ścieranie, odkształcenia i uderzenia mechaniczne. Dzięki estetycznym pokrowcom ze skaju są również szczelne i nieprzemakalne – zapraszamy!