Materace kokosowo-lateksowe

Materac z kokosem o dwóch odmiennych stopniach twardości to doskonały wybór dla rodziców dbających o komfort i zdrowie swojego malucha. Te dwie odmienne warstwy pozwalają dostosować się do różnych etapów rozwoju dziecka. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi materacami dla najmłodszych. Oferujemy materacyki do łóżeczka o wymiarach 120×60 i 140×70.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Podwójna troska o sen – materac kokosowo lateksowy dla niemowlaka

Materace z kokosa mają jedną stronę wykonaną z lateksu, która jest niezwykle elastyczna i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia równomierne rozłożenie jego ciężaru. Charakteryzuje się również pionowymi otworami wentylacyjnymi, dzięki czemu zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i utrzymuje suche oraz przyjemne środowisko podczas snu. Druga strona wykonana jest z włókna kokosowego – jest ona twarda i zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Materac lateksowo-kokosowy jest powszechnie zalecany jako odpowiedni wyrób dla niemowląt już od urodzenia.

Materacyk z kokosem – cenne właściwości

Nasze materacyki do łóżeczka dla niemowląt są polecane ze względu na swoje właściwości antyalergiczne, oddychające i higieniczne. Są one mniej podatne na gromadzenie się roztoczy, pleśni i grzybów. Będą idealnym wyborem dla dzieci z nadwrażliwościami skórnymi i alergiami – skutecznie ograniczają obecność alergenów, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia symptomów uczulenia. Co więcej, materace dla dzieci z kokosem zapewniają znakomitą cyrkulację powietrza. Ta cecha jest szczególnie istotna, ponieważ maluchy mają bardzo delikatną skórę, a odpowiednia wentylacja pomaga utrzymać ich skórę suchą, zapobiegając podrażnieniom. Każdy oferowany materac kokosowy do łóżeczka dziecięcego wyposażony został w specjalny pokrowiec z suwakiem, który można łatwo zdjąć i wyprać, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Regularne pranie pokrowca umożliwia usunięcie bakterii, kurzu i ewentualnych plam z powierzchni.

Bezpieczeństwo i ekologia – materac z kokosem dla niemowlaka

Materac z kokosem dla dzieci jest bardzo bezpiecznym i ekologicznym rozwiązaniem. Do łączenia poszczególnych warstw materaca nie zastosowano żadnego kleju – całość stabilnie zespala dopasowany pokrowiec. Zaufajcie Państwo naszym materacom, które zapewnią Waszym maluchom najwyższy komfort i spokojny sen już od pierwszych chwil życia.