Materace piankowe do łóżeczka dziecięcego

Jesteśmy producentem materacy piankowych do łóżeczka dziecięcego, które tworzymy z myślą o zapewnieniu maluchom wysokiego komfortu snu i regeneracyjnego relaksu. Dzięki temu, że dbamy o przemyślany design produktów, wyróżnia je doskonała estetyka, trwałość i funkcjonalność. Materac piankowy dziecięcy sprawdza się doskonale dla niemowląt już od pierwszych dni życia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Materac piankowy dla niemowlaka

Materac piankowy dla niemowlaka powinien mu zagwarantować wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego do produkcji oferowanych przez nas modeli stosujemy bezpieczne i wygodne w użytkowaniu materiały. Produkt ten jest tworzony zgodnie z normą „OEKO-TEX Standard 100 – tekstylia godne zaufania” świadczącej o najwyższej jakości. Zadbaliśmy, aby piankowy materac dla niemowlaka zapewniał odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz stabilizował sylwetkę. Produkt ten sprawdzi się na każdym etapie rozwojowym malucha – w późniejszym okresie zagwarantuje mu wygodę spania na boku.

Wygodny i bezpieczny materac piankowy dziecięcy

Materac do łóżeczka piankowy jest bezpieczny dla wrażliwej i delikatnej skóry malucha. To zasługa wykonania produktu z atestowanej pianki PUR, która jest oddychającym materiałem cechującym się doskonałą sprężystością. Ale nie tylko – dzięki temu, że cyrkuluje powietrze, zapobiega gromadzeniu się wilgoci powodującej powstawanie oraz namnażanie się bakterii i  drobnoustrojów. Materac piankowy do łóżeczka zapewnia optymalne warunki do spania, nie dopuszczając do przegrzania się organizmu dziecka.

Materace z pikowanym pokrowcem

W naszej ofercie materace piankowe do łóżeczka są otulone hipoalergicznym pokrowcem pikowanym włóknem klimatycznym. Tkanina również wykazuje właściwości antybakteryjne dzięki cyrkulacji powietrza. Każdy materac do łóżeczka piankowy okrywamy pokrowcem o obustronnej powierzchni do spania. Osłonka naszej produkcji jest wyjątkowo praktyczna, ponieważ można ją prać w pralce bez obawy o zniszczenie materiału. Jej aksamitnie miękka powierzchnia zapewni maksymalny komfort snu.

Materace piankowe do łóżeczka oferujemy w atrakcyjnej cenie idącej w parze z najwyższą jakością. Pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu. Zapraszamy!