Materac gimnastyczny od Martex

Jesteśmy producentem atestowanych, trwałych materacy do ćwiczeń gimnastycznych dla dzieci i dorosłych. Oferowane produkty tworzymy z najwyższej jakości, wytrzymałej pianki o różnej elastyczności. Dostępny jest u nas zarówno miękki, jak i twardy materac gimnastyczny z pokrowcem ze sztucznej skóry.

Wyświetlanie 1–16 z 67 wyników

Materace do ćwiczeń – różne modele

Duży, gruby, cienki, rozkładany a może jednoczęściowy materac do ćwiczeń? Oferujemy różne modele produktu w żywej, soczystej kolorystyce! Pomożemy wybrać właściwy rozmiar. Piankowy materac gimnastyczny oprawiamy w pokrowiec ze sztucznej skóry. Materiał ten jest wygodny i szybki w czyszczeniu. Duży, gruby, rozkładany materac gimnastyczny sprawdzi się do tych ćwiczeń akrobatycznych, które wymagają amortyzacji ciała. Umożliwi on także wykonanie trudniejszych tricków sportowych. Z kolei cienki materac do ćwiczeń szczególnie polecamy na zajęcia fitness. Pomagamy naszym klientom wybrać model zgodny z ich preferencjami.

Materac gimnastyczny dla dzieci

Oferowane przez nas materace gimnastyczne szkolne z pokryciem ze skaju sprawdzą się do wykonywania przewrotów, przysiadów, pompek, skłonów i innych ćwiczeń. Zadbaliśmy, aby gwarantowały komfort użytkowania. Materace do ćwiczeń gimnastycznych – również te dla dorosłych – wyposażyliśmy w ergonomiczne uchwyty, dzięki którym z łatwością można je przenosić. Nasi klienci chętnie wybierają składane modele, ponieważ po złożeniu zajmują one mniej miejsca w przestrzeni.

Twardy materac gimnastyczny na siłownie i sale fitness

Twardy materac gimnastyczny sprawdza się do wszelkich ćwiczeń wytrzymałościowych i wzmacniających. Można go wykorzystać do treningów kalisteniki. W ten niezawodny produkt od lat wyposażamy lokalne i ogólnopolskie siłownie i kluby fitness. Materac, który jest duży i twardy sprawdza się do ćwiczeń koordynacyjnych, rozciągających i relaksacyjnych. Wielu osobom pomoże w treningach jogi i stretchingu.

Produkowane przez nas materace można też wykorzystać do ćwiczeń w domu. Oferujemy praktyczne modele o różnych wymiarach. Dla osób dorosłych dostępny jest m.in. materac gimnastyczny 180×60 oraz 210×140. Zapraszamy!