Materace gimnastyczne składane 195x80x5

Aby czerpać maksymalne korzyści z ćwiczeń, niezbędny jest odpowiedni podkład. Wysokogatunkowy materac gimnastyczny składany 195x80x5 to nieodłączny element profesjonalnej sali gimnastycznej. Wyprodukowany z atestowanej pianki, przyjemnie miękki i zaskakująco wytrzymały gwarantuje bezpieczeństwo podczas nauki przewrotów, intensywnych ćwiczeń czy zajęć sportowych. Materac gimnastyczny składany 195x80x5 jest chętnie wykorzystywany w przedszkolach, szkołach i klubach fitness. Ponadto, produkt jest bardzo mobilny dzięki możliwości złożenia go na 3 części. Można bez problemu zabrać go ze sobą w plener lub po prostu przenieść do innej sali. Zapoznaj się z ofertą materacy gimnastycznych składanych 195x80x5 i wybierz swoją idealną powierzchnię do ćwiczeń!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bezpieczeństwo i komfort w jednym

Materac gimnastyczny składany 195x8x5 to bezpieczeństwo i wygoda w każdym calu. Specjalistyczna, atestowana pianka R40N tworzy komfortową przestrzeń, w której możesz beztrosko czerpać przyjemność z ruchu. To doskonała, wysokiej klasy pianka, powszechnie wykorzystywana w materacach sportowych i matach. Gwarantuje optymalną miękkość i asekuracyjną przestrzeń dla osób, które lubią wyzwania. Materace zawierają także skaj chroniący produkt przed uszkodzeniem i gwarantujący jego wytrzymałość przez długie lata.

Mobilny materac gimnastyczny składany 195x80x5 – zabierz go ze sobą!

Nasze materace gimnastyczne składają się na 3 części, dzięki czemu mogą towarzyszyć Ci w wielu miejscach i przy różnych okazjach. Wysoka mobilność sprawia, że materac świetnie sprawdzi się w przedszkolach i szkołach – w ciepłe, wiosenne dni można wykorzystać go podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jest niezawodny także w klubie fitness, w którym znajduje się wiele sal – wystarczy złożyć materac, aby swobodnie przemieścić go z miejsca na miejsce.

Cechy te czynią z naszych materacy doskonały, wysokiej klasy wybór dla wszystkich osób, które potrzebują niezawodnej powierzchni do ćwiczeń lub po prostu kochają ruch i chcą zadbać o własny komfort.