Materace gimnastyczne składane 195x80x6

Oferujemy wysokiej jakości materac rehabilitacyjny, który doskonale sprawdzi się podczas zajęć fitness i wymagających ćwiczeń. Nasz materac gimnastyczny składany 195x80x6 cm został wyprodukowany z atestowanej pianki gwarantującej odpowiednią miękkość i komfort podczas używania. Wszystkie produkty w podkategorii składają się na 3 części, dzięki czemu są niezwykle mobilne i łatwe w transporcie. Cieszą się ogromną popularnością w przedszkolach, szkołach, klubach fitness i salach do ćwiczeń korekcyjnych dla dzieci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Istnieje także możliwość personalizacji. Zapoznaj się z ofertą naszych materacy gimnastycznych składanych i wybierz taki, który idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania!

Materiał najwyższej klasy

Materac gimnastyczny składany 195x80x6 został wyprodukowany z  atestowanej pianki R40N, która jest pierwszorzędnym wyborem w zakresie bezpiecznych materiałów do materacy rehabilitacyjnych. Pianka ta zapewnia użytkownikom miękką, bezpieczną i całkowicie przyjazną przestrzeń, którą docenią zarówno dorośli, jak i dzieci.

Wszystkie wyroby zostały również wzbogacone we wzmocniony skaj i nici rdzeniowe, które gwarantują niezawodną trwałość produktu przez długie lata. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miękkiego materaca na piątkowe zajęcia fitness, czy szukasz produktu do ćwiczeń korekcyjnych dla swojego dziecka, to nasz materac sprawdzi się w każdych warunkach. Możliwość złożenia naszych materacy na 3 części sprawia, że są one bardzo wygodne w transporcie.

Materac gimnastyczny 195x80x6 skrojony na Twoje potrzeby

Nasze materace z pewnością będą przydatne w miejscach, w których szczególną wagę przykłada się do zapewnienia uczestnikom ćwiczeń bezpieczeństwa i wygody. Nieocenione w szkołach i przedszkolach, zapewniają dzieciom doskonałe warunki sprzyjające rozpoczęciu satysfakcjonującej przygody ze sportem. Są także powszechnie lubiane przez właścicieli klubów fitness, gdyż dzięki możliwości składania, mogą być łatwo przeniesione do innej sali.

Materace gimnastyczne 195x80x6 świetnie sprawdzają się także w salach do ćwiczeń korekcyjnych, w których najwyższym priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo dziecka umożliwiające mu skorygowanie wad postawy.