Ochraniacz na materac od Martex

Podkład na materac sprawdzi się dla noworodka, niemowlaka i dziecka. Taka nakładka skutecznie osłoni powierzchnię do spania przed różnego typu zabrudzeniami. Tym samym zapobiegnie rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Wykonany z polskich komponentów, trwały i nieprzemakalny ochraniacz na materac dla dziecka znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Sprawdzony ochraniacz na materac do łóżeczka

Ochraniacz na materac osłoni go przed zamoczeniem i plamami. To zasługa przemyślanej konstrukcji – nakładka jest wytrzymała i nieprzemakalna. Podkład na materac staje się dla noworodka, niemowlaka i dziecka miękkim posłaniem. Nakładka wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów koi i odpręża malucha, przygotowując go do snu. Taka ochrona na materac zapewni mu właściwe, codzienne wsparcie. Nieprzemakalna tkanina produktu jest bardzo trwała, antyalergiczna i oddychająca, czyli bezpieczna dla każdego dziecka. Podkład na materac oferujemy w praktycznych wymiarach, np. 120×60. Pomożemy wybrać właściwy model. Ochraniacz na materac do łóżeczka dla niemowlaka jest wodoszczelny i łatwy w czyszczeniu.

Praktyczne, polskie ochraniacze na materac

Oferujemy praktyczny, wygodny w użytkowaniu podkład nieprzemakalny polskiej produkcji. Narzuta na materac z gumką idealnie pokrywa powierzchnię bez zsuwania się. Dzięki temu, że ochraniacz na łóżko jest nieprzemakalny, nie dopuszcza do przeniknięcia wilgoci i alergenów. Z tego względu świetnie sprawdzi się dla osób z problemami skórnymi.

Ochraniacz na materac z gumką oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapewniamy szybkie i terminowe dostawy. Zapraszamy!