Poduszki z łuski gryczanej

Poduszki wypełnione łuską gryczaną z certyfikatem ECO to doskonałe wsparcie dla kręgosłupa – zapewniają zdrowy oraz komfortowy sen. Jedną z najważniejszych cech, jaką posiada poduszka z łuski gryczanej jest to, że nie zapada się ona pod ciężarem głowy i dopasowuje się do jej kształtu. Co więcej, poduszki gryczane prezentują się bardzo elegancko, dzięki swojej niezmiennej sprężystości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Łuska gryczana – poduszki antyalergiczne

Łuska gryki z certyfikatem ECO stanowi naturalne wypełnienie i jest materiałem antyalergicznym, dlatego doskonale sprawdzi się dla osób z nadwrażliwościami na alergeny i chorujących na astmę. Dodatkowo poduszka z łusek gryczanych minimalizuje rozwój drobnoustrojów oraz roztoczy – jej poszewka uszyta jest z bawełny Medical 180g.

Poduszka gryczana – cyrkulacja powietrza

Gryczana poduszka zapewnia doskonałą wentylację i regulację temperatury podczas snu. Łuska gryczana posiada naturalne właściwości, które sprzyjają odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Jej struktura tworzy mikroskopijne przestrzenie, które zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Co więcej, gryczane poduszki skutecznie redukują ryzyko nadmiernego pocenia się w trakcie snu, a jest to szczególnie istotny aspekt podczas letnich nocy. Poduszka zdrowotna z łuską gryczaną pomaga utrzymać świeżość wokół głowy i szyi, co przekłada się na poczucie komfortu.